PowrotPowrotPowrot
 


Ze względu na specyfikę medium przywiązujemy ogromną wagę do technicznych aspektów funkcjonowania wszystkich umieszczanych w Internecie elementów prezentacji. Dlatego tez :

Zawsze pracujemy bezpośrednio w kodzie HTML i/lub PHP i/lub CGI. Mamy dzięki temu pełną kontrolę nad wyglądem i zachowaniem prezentacji www w przeglądarkach internetowych.
Każda umieszczona w obrębie stron www grafika jest kompresowana i optymalizowana w celu jej możliwie najszybszego pobrania z Internetu. Nie narażamy tym samym oglądających na nieuzasadnione oczekiwanie przed jej załadowaniem.

Wygląd prezentacji www jest optymalizowany do potrzeb właściwej wizualizacji w najpopularniejszych przeglądarkach. Dotyczy to również możliwych, najczęściej stosowanych rozdzielczości ekranu.

Dbamy o mechanizmy autopromocyjne, które poprzez właściwą budowę całej prezentacji www zapewniają jej maksymalnie możliwą zauważalność w polskich i zagranicznych wyszukiwarkach Internetowych.

Nie obciążamy klienta problemami technicznymi związanymi z poprawnym rozwiązaniem wszystkich wyżej wymienionych zagadnień.
:::::::: Co robimy :: Portfolio :: Kontakt :: Edia.pl :: Panoramy :: Praca :: Index ::::::::